Photo here

 

Photo here

 
The long awaited Great Biblical Messiah has come!  

English

Hebrew

Russian

 
 

 


מסר חדש למנהיגי המדינות המובילות בעולם ולמנהיגי הדתות


אל
כבוד מזכ"ל האו"ם
כבוד נשיא ארה"ב
כבוד ראש ממשלת רוסיה
כבוד ראש ממשלת בריטניה
כבוד קנצלר גרמניה
כבוד נשיא צרפת
כבוד ראש ממשלת קנדה
כבוד ראש ממשלת איטליה
כבוד ראש ממשלת ישראל
כבוד נשיא מדינת ישראל
כבוד אפיפיור
כבוד פטריארך של מוסקבה וכל רוסיה
כבוד ראש האיחוד האירופאי

אני, מתחילת 17 בדצמבר 2001, לפי הוראת אלוהים, שוב ושוב פונה למנהיגי הדתות ולמנהיגי הפוליטיקה, ביניהם פוליטיקאים וראשי קהילות דתיות בישראל.

במסרים של אלוהים נכתב, כי מדינה פלשתינית לא תקום. שלום על פני כדור הארץ תלוי במועד התחלת בניית בית המקדש השלישי.

מנהיגי העולם הפוליטיים והדתיים לא הפנו את תשומת ליבם למסרים של אלוהים. הם המשיכו לכפות על מדינת ישראל להקים מדינה פלסטינית, ואתם ע"י תמיכה בהם חוזרים על הטעויות שלהם. מדברים על אלוהים ופועלים כנגד רצונו. מדברים על שלום ופועלים נגד השלום על פני כדור הארץ. לכן, על פי מסר חדש מאלוהים אני פונה אליכם – מנהיגי המדינות המובילות ולאנשי דת מובילים. המסר הזה כולל בתוכו את המסר החדש של אלוהים ודוגמאות מכתבי הקודש. בדוגמאות הללו נאמר כי מדינה פלסטינית לא תקום. מדובר כאן גם בטעויות של העולם האסלאמי: חמש פעמים ביום הם מתפללים לאלוהים (אללה), בעוד שהם בלי ידיעתם מתנגדים לבחירתו, להחלטתו; הם רוצים להשמיד את ישראל.

כפי שאתם יודעים מן התנ"ך, אלוהים כינה את ישראל כבנו הבכור. אני רוצה, שתפתחו את עיניהם של אנשי איסלאם, כדי שהם יתקנו את טעותם הבלתי נסלחת. כדי שיבינו כי מלחמה עם ישראל שווה למלחמה עם אלוהים (אללה). מצד אחד, הם אוהבים ופוחדים מאלוהים (אללה), ומצד שני הם רוצים להשמיד את בנו הבכור (ישראל).

איפה ההיגיון? אבסורד.

להלן כמה דוגמאות מהתנ"ך והמסר החדש של אלוהים.


האפוקליפסה של ברוך

בחזיונותיו של ברוך ישנם פרטים רבים על סימנים בזמנים האחרונים ואירועים של התקופה המשיחית; מתקרבים הימים, בהם תושמד הממלכה אשר הרסה את ציון (בבל, כלומר, עיראק המודרנית, מה שהתרחש בתחילת שנת 2003); השמדה כזו תתרחש גם בשלושת הממלכות הבאות (סוריה, איראן, הרשות הפלסטינית – הערת המחבר); כאשר תבוא סופה של הממלכה האחרונה (כלומר, הרשות הפלסטינית), אשר יגרם מפשעיהם (פעולות טרור, האינתיפאדה), אז תקום ממלכת המשיח (ככל הנראה בשנת 2013); הממלכה תימשך לעד (עד סוף הציוויליזציה שלנו, כלומר עד שנת 4000), עד סופו של העולם המושחת ועד שחיזוי הזמן לא יגמר (עד סוף המחזור ה-11 של היקום).

ולא אתוש עוד את עמי ישראל מן הארץ אשר נתתי להם

"והשיבותים אל הארץ אשר נשבעתי לאבותם לאברהם ליצחק וליעקב וימשלו בה והרביתים ולא ימעטו. והקימותי להם ברית עולם להיות להם לאלוהים והם יהיו לי לעם ולא אתוש עוד את עמי ישראל מן הארץ אשר נתתי להם."

(ספר ברוך פרק ב', 34-35)

הנבואה מתגשמת. אלוהים נתן את הארץ לצאצאי יעקוב, כמו שהבטיח. בגלל זה אף אחד לא יכול לגרש את היהודים מהארץ ישראל, שאותה אלוהים נתן לצאצאי יעקוב. זה החלטתו של אדוני צבאות.

"כי-יהוה צבאות יעץ ומי יפר וידו הנטויה ומי ישיבנה"

(ישעיהו יד: כז)

אירן, חמאס וכל העולם הערבי. תפתחו את עיניכם וחיזרו בתשובה לפני אלוהים (אללה) על חטאיכם. אולי אלוהים (אללה) יסלח לכם.

כמו שרואים מפה, לא יכול להיות אפילו דו שיח לגבי הקמת מדינה פלסטינית. מצד שני, אין דבר כזה (העם הפלסטיני). אלו הם ערבים, שבתקופות היסטוריות שונות, עלו לישראל. עכשיו הגיע הזמן – העולים האלה צריכים לחזור לבית מולדת ההיסטורית שלהם: יהודים לישראל, וערבים – לארצות, מאיפה שאבותיהם הגיעו. אתם לא יכולים להתנגד להחלטתו של אלוהים. להיפך, אתם צריכים לעזור לסייע להחלטתו של אלוהים. אותם ערבים, שהשתתפו בטרור ובהסתה ( זאת אומרת רוצים להשמיד את ישראל) – צריכים לעזוב את שטחיה של ישראל. חמאס, חיזבאללה ואירן רוצים להשמיד את ישראל. הם אומרים, שמדינת ישראל היא זמנית. כמעט כל העולם האיסלאמי תומך בהם. זאת אומרת, הם מתנגדים לרצונו של אלוהים (אללה). כך הם יוצאים נגד החלטתו של אלוהים (אללה) זאת אומרת ישירות נגד אלוהים (אללה). הם מאמינים שהם הלוחמים של אלוהים (אללה), ומצד שני הם נלחמים באלוהים. איפה האמת? איפה ההיגיון? מי ינצח? ללא ספק אלוהים. לכך, בכל ששת המלחמות האלו ניצחה ישראל, משום שאלוהים היה איתה. זאת עוד הוכחה לכתבי הקודש.

הוותיקן והכנסייה האורתודוקסית הרוסית צריכים לפתוח את עיניהם של אותם האנשים אשר הולכים בדרך איסלאם. להסביר להם כי הם נלחמים לא עם ישראל, אלא עם אלוהים (אללה, לפי התנ"ך). ואתם – הוותיקן והכנסייה האורתודוקסית הרוסית, גם פועלים לא נכון, ותומכים בהקמת מדינה פלסטינית. בדרך זו אתם יוצאים כנגד רצונו של אלוהים. זהו חטא גדול. אם אתם תומכים בהקמת מדינה פלסטינית, כך אתם בעצם מוכיחים כי לא הבנתם כלום מהכתוב בתנ"ך. פוחדים מאלוהים. תכבדו את החלטתו של אלוהים. תתקנו את הטעויות שנעשו לאורך השנים על ידי הכנסייה הנוצרית. חזרו אל אלוהים לא במילים, אלא במעשים. אחרי זה יהיה כבר מאוחר מדי. סבלנותו של אדוני צבאות נגמרת. תתעוררו מאלפיים שנות שינה. הזמן הולך ואוזל. על כל טעות שלכם אלוהים מעניש אותכם על ידי אסונות טבע. אין מקריות. כאשר במדינה שלך קורה אסון טבע, זה אומר שאתם פעלתם לא נכון, עשיתם טעות. חיפשו את טעויותיכם, תתקנו אותם, כדי שאלוהים לא יכביד על העונשים.

ראשי ממשלת רוסיה עשו טעות – הם קיבלו את ההנהגה של ארגון הטרור חמאס. כך הם הכעיסו את אלוהים. בלא מודע, ראשי ממשלת רוסיה הלכו נגד רצונו של אלוהים. זהו חטא גדול מאוד עבור הכנסייה האורתודוקסית הרוסית. הם לא הסבירו בזמן למנהיגים הפוליטיים של המדינה, מה כתוב בספרי הקודש. בגלל זה ברוסיה בזמן האחרון מתרחשים מצבי חירום - שטפונות, פיצוצים, שריפות וכו'..

מר פטריארך מוסקבה ושל כל רוסיה. הקשבתי בקשב רב לנאומיך בטלוויזיה הרוסית. מהנאומים שלך הבנתי, שאתה מבין טוב מאוד על מה אתה מדבר, נכנסת עמוק לסודות מדע הדת והלכת רחוק יותר מהקודמים לך. עם ידע כזה, אין לך את הזכות לשתוק. אתה צריך להסביר למנהיגים הפוליטיים, שאסור להקים מדינה פלסטינית ( שגם ככה לא תקום). אסור ללכת נגד רצונו של אלוהים. גלו את האמת, אל תשתקו. פעלו למען טובת רוסיה. כמו שכתוב בכתבי הקודש – אמונה בלי פעולה מתה. פתחו את סודותיה, בנות האלפיים שנה, של העולם הנוצרי. הכינו את העם מבעוד מועד, ששום ''הופעה שנייה" לא יהיה. תנו לעם לדעת את זה מפיכם. מפני שבמהלך השנתיים הבאות אלוהים בעצמו יגלה את הסוד הזה. תוך שנתיים, בעזרתו של אלוהים, העולם ידע על ביאת המשיח (בן של אדם) ויקבל אותו.

בגלל זה ישו אמר לתלמידיו: "ואני אשאלה מאבי והוא יתן לכם פרקליט (=המשיח), אחר אשר-ישכן אתכם לנצח:" "והפרקליט רוח הקדש אשר-ישלח אבי בשמי הוא ילמדכם את-כל ויזכיר את-כל אשר-הגדתי לכם:" "ובבוא הפרקליט אשר אשלח לכם מאת אבי רוח האמת מת אבי הוא יגיד עלי:"

(יוחנן יד טה, יד כו, טו כו)

ישו עצמו הדגיש בפני תלמידיו שהוא לעולם לא יחזור, זאת אומרת, לא צריך לחכות לחזרתו בתור המשיח. ישו הוא לא המשיח! "ועל-הצדק כי אלך אל-אבי ולא תוסיפו לראות אותי"

(יוחנן טז,י)

אגב, גם נוסטרדמוס הזהיר שהמשיח יבוא מאזרבייג'אן. "מי שמחכים לו הרבה זמן, לעולם לא יחזור. הוא (המשיח) יבוא בתפר של אירופה ואסיה".

(צנטוריה 10, קטרן 75)

כאן כשמדובר "במי שמחכים לו הרבה זמן", הכוונה היא לישו. רבים מחכים לחזרתו, אך כמו שאנו רואים לשוא. המשיח יבוא בתפר שבין אירופה לאסיה. אזרבייג'אן בדיוק, לפי מיקומו הגיאוגראפי, נמצא בתפר שבין אירופה לאסיה.

מעניין ''שבמכתבו להנרי'' נוסטרדמוס כתב: '' ואז, מהדור ההוא, שנחשב עקר, יבוא מכיוון חמישים מעלות, ההוא שיחדש את הכנסייה הנוצרית". מדובר בדור משרה, אישתו של אברהם. כיוון חמישים מעלות הכוונה לבאקו (את זה קל לראות לפי המפה, כיוון שבאקו ממוקמת חמישים מעלות מזרחה).

ישו הכריז לתלמידיו כי המשיח – הוא בנו של אדם, כלומר גורשומוב אברהם, אשר אמור לבוא.

* * *

האפיפיור והכנסייה הרוסית האורתודוקסית! תקנו טעיות ועיוותים, שנגמרו על ידי תיאולוגים במשך אלפיים שנה בפרשנויות של הברית החדשה.

מדינה פלסטינית לא תקום

הקמת מדינה פלסטינית לא רק בלתי אפשרית – אפילו להגיד את המילים האלה – זהו חטא בפני יהוה. יהוה הזהיר דרך הנביאים שעובדי אלילים (גויים) ירמסו את ירושלים עד סוף שנת 2011, לאחר מכן בשנות 2012-2013 יהיה טיהור ארץ ישראל מהגויים האלה. נביא כמה דוגמאות מן המקורות:

1) "אוי לך ירושלים לא תטהרי אחרי מתי עד"

(ירמיהו יג, כז)

פענוח הקטע הזה מראה שבשנת 2011 תקופת עובדי אלילים מסתיימת.

2) "והיתם ירושלים מרמס לגוים עד אשר ימלאו-עתות הגויים (שנת 2011) "

(לוקס כא, כד)

3) "והכתוב מה-הוא אמר גרש האמה ואת-בנה כי לא יירש בן-האמה עם בן-החפשיה"

(אל-הגלטיים ד,ה)

אם תוקם מדינה פלסטינית, אז הפלסטינאים הופכים ליורשים. זה בלתי אפשרי! פרוש הדבר – ללכת נגד רצון יהוה! זה בלתי אפשרי!!! כלומר, מדינה פלסטינית זה מיתוס. זה לא ניתן לממש בדיוק כמו לבנות קומוניזם.

מי שתומך ברעיון של הקמת מדינה פלסטינית בצורה זו או אחרת פשוט לא מבין את מה שנאמר בתנ"ך ובמקורות הנ"ל אחרים. למעשה, הוא נגד רצון האלוהים. מנהיגי ארצות המערב חייבים להסיק מזה מסקנות ברורות ולחשוב עוד פעם ועוד פעם האם כדאי להם לעזור לפלסטינאים להקים מדינה. כי אם הם עושים זאת, הם לוקחים סיכונים גדולים ומיותרים. אפילו אפיפיור יוחנן פאולוס השני תומך בהקמת מדינה פלסטינית וזה סימן שגם הוא לא מבין מה בדיוק כתוב בספרים הקדושים!!

על אירעק

מדוע מדינות אירופה ורוסיה לא תמכו בארה"ב ואנגליה בזמן המבצע העיראקי? מה הסיבה? תשובות לשאלות אלה ניתו לקבל מהמקרא (התנ"ך). "כוס זהב בבל ביד-יהוה משכרת כל-הארץ מיינה שתו גוים על כן יתהללו גוים: פתאם נפלה בבל ותשבר הילילו עליה.."

(ירמיהו נא, ז-ח)

בזמן המבצע העיראקי, מרבית המדינות בעולם האשימו את ארה''ב. כאילו ארה''ב מרוויחה כלכלית ופוליטית מהמלחמה הזאת. ארה''ב לא אשמה כאן. זוהי הייתה מלחמת אלוהים עם עיראק. ארה''ב הייתה כלי בידי אלוהים. אלוהים נקם בעיראק על הרס בית המקדש הראשון: את זה ניבא הנביא ירמיה (ירמיהו נ, כח).

"קול נסים ופלטים מארץ בבל להגיד בציון את-נקמת יהוה אלהינו נקמת היכלו"

(ירמיהו נ, כח)

על גורלה של עיראק כתוב בפירוט יותר במקרא (התנ"ך) בנבואות ירמיהו (נ-נא).

מסר חדש של ה' צבאות לאנושות!

קיבלתי מאלוהים שתי מסרים:
1. 5 ליולי 2003.
2. 15 לאוגוסט 2004.

.כך אומר יהוה אלוהי ישראל!

"מי שהולך נגד רצונו של האל, רוצה להקים מדינה פלסטינית ומשכנע את ישראל לצעד זה, יענש הוא, ילדיו, וכל דורותיו עד סוף המאה (שנת 4000 – יום הדין)!"

המסר התקבל בשעה 16:30 ב-5 ליולי שנת 2003. המסר פורסם בעיתונות בישראל.

.כך אומר יהוה אלוהי ישראל!

"כל מה שכתוב בתנ"ך (המקרא), הכל יתגשם. כל מי שהולך נגד ישראל יענש. ומי שהולך נגד ישראל בידיעה שיענש – יענש פי שלוש. המשיח לא יחשוף את פניו לעולם עד שהעולם לא יענש על חטאיו."

המסר התקבל ב-15 לאוגוסט שנת 2004.

על פי ספר חנוך (חנוך 91), בשנת 2004 בהשתתפות המשיח צריך היה להבנות בית המקדש השלישי. באותו הזמן כל העולם רצה לחלק את ישראל ולהקים מדינה פלסטינית. אלוהים כעס מאוד, שלח את המסר ( שנכתב ב-15 לאוגוסט שנת 2004) והעביר את מועד בניית המקדש קרוב לתשע שנים הבאות. אלוהים השעה את פעילותו של המשיח. בזמן הזה (כפי שרשום בנבואה) אלוהים מעניש את כל העולם על החטאים (תראו מה קורה עם העולם המוסלמי). בדיוק בזמן זה מתגשמות הנבואות, הכתובות בתהילים 110

"לְדָוִ֗ד מִ֫זְמֹ֥ור נְאֻ֤ם יְהוָ֨ה ׀ לַֽאדֹנִ֗י שֵׁ֥ב לִֽימִינִ֑י עַד־אָשִׁ֥ית אֹ֝יְבֶ֗יךָ הֲדֹ֣ם לְרַגְלֶֽיךָ׃ מַטֵּֽה־עֻזְּךָ֗ יִשְׁלַ֣ח יְ֭הוָה מִצִּיֹּ֑ון רְ֝דֵ֗ה בְּקֶ֣רֶב אֹיְבֶֽיךָ׃ עַמְּךָ֣ נְדָבֹת֮ בְּיֹ֪ום חֵ֫ילֶ֥ךָ בְּֽהַדְרֵי־קֹ֖דֶשׁ מֵרֶ֣חֶם מִשְׁחָ֑ר לְ֝ךָ֗ טַ֣ל יַלְדֻתֶֽיךָ׃ נִשְׁבַּ֤ע יְהוָ֨ה ׀ וְלֹ֥א יִנָּחֵ֗ם אַתָּֽה־כֹהֵ֥ן לְעֹולָ֑ם עַל־דִּ֝בְרָתִ֗י מַלְכִּי־צֶֽדֶק׃ אֲדֹנָ֥י עַל־יְמִֽינְךָ֑ מָחַ֖ץ בְּיֹום־אַפֹּ֣ו מְלָכִֽים׃ יָדִ֣ין בַּ֭גֹּויִם מָלֵ֣א גְוִיֹּ֑ות מָ֥חַץ רֹ֝֗אשׁ עַל־אֶ֥רֶץ רַבָּֽה׃ "

(תהילים 110, 1-6)

כרגע אלוהים העניש את תוניסיה, מצרים, לוב ותימן (המדינות האחרות יענשו בקרוב). למה אלוהים העניש את תוניסיה ראשונה? כי אחרי הגירוש מלבנון, ערפאת קיבל הגנה ומקלט בתוניסיה. יצרו לו את התנאים לניהול הטרור בשטח ישראל. הקהילה הבינלאומית הובילה את ערפאת מתוניסיה ויצרה את הרשות הפלסטינית. רק לאחר האירועים הללו, אלוהים הרשה לי לפעול והורה לי לפנות אליכם – אל מנהיגי המדינות המובילות בעולם ואל אנשי דת מובילים.

נחזור למסר מה-5 ליוני שנת 2003. לאחר מסרים אלו, מי עשה טעויות חמורות? בעיקר אריאל שרון (יצא מעזה), הוותיקן וכנסייה האורתודוקסית הרוסית.

אריאל שרון ידע טוב מאוד, שאסור לצאת מעזה. הוא עשה טעות. הוותיקן וכנסיה הרוסית האורתודוקסית ידעו מכתבי הקודש, שאסור ליצור מדינה פלסטינית. אבל בכל זאת הלכו נגד רצונו של אלוהים. הם תמכו ביצירת מדינה פלסטינית. והנה נבואת אלוהים מתגשמת. אלוהים העניש את שלושת המנהיגים הללו: 1. אריאל שרון חולה מאוד.
2. מנהיגי הוותיקן והכנסייה הרוסית האורתודוקסית הלכו לעולמם.

הסיקו מכך מסקנות. מכיוון שהנבואה החדשה – זוהי אזהרתו האחרונה של אלוהים צבאות.

דרך הנביא יחזקאל (12:21-28), אלוהים הזהיר, שבימינו (תחילת המאה ה-21) הנבואה לא תתעכב. המילה שיגיד, תתגשם מייד: "ויהי דבר-יהוה אלי לאמר: בן-אדם (גורשומוב אברהם) מה-המשל הזה לכם על-אדמת ישראל לאמר יארכו הימים ואבד כל-חזון: לכן אמר אליהם כה-אמר אדני יהוה השבתי את-המשל הזה ולא-ימשלו אתו עוד בישראל כי אם-דבר אליהם קרבו הימים ודבר כל-חזון (1948-2012 שנים): כי לא יהיה עוד כל-חזון שוא ומקסם חלק בתוך בית ישראל (משנת 1999): כי אני יהוה אדבר (שנת 2003) את אשר אדבר דבר (משנת 2003) ויעשה לא תמשך עוד כי בימיכם בית המרי אדבר דבר ועשיתיו נאם אדני יהוה: ויהי דבר-יהוה אלי לאמר: בן-אדם הנה בית-ישראל אמרים החזון אשר-הוא חזה לימים רבים ולעתים רחוקות הוא נבא: לען אמר אליהם כה אמר אדני יהוה לא-תמשך עוד כל-דברי אשר אדבר דבר ויעשה נאם אדני יהוה:"

(יחזקאל יב, כא-כח)

"ויהי דבר-יהוה אלי לאמר: בן-אדם (גורשומוב אברהם) צפה נתתיך לבית ישראל (שנת 1998) ושמעת מפי דבר והזהרת אותם ממני (שנת 2003): באמרי לרשע מות תמות ולא הזהרתו ולא דברת להזהרי רשע מדרכו הרשעה לחיתו הוא רשע בעונו ימות ודמו מידך אבקש: ואתה כי-הזהרת רשע ולא-שב מרשעו ומדרכו הרשעה הוא בעונו ימות ואתה את-נפשך הצלת: ובשוב צדיק מצדקו ועשה עול ונתתי מכשול לפני הוא ימות כי לא הזהרתו בחטאתו ימות ולא תזכרן צדקתו אשר עשה ודמו מידך אבקש:"

(יחזקאל ג, טז-כא)

אני אזהרתי אתכם!
הסיקו מסקנות!
פחדו מאלוהים!
כבדו את החלטותיו, לפחות למען עצמך!

שלום על פני האדמה תלוי בבניית בית המקדש השלישי

מנהיגי העולם הפוליטי היקרים
מר אפיפיור בנדיקטוס השישה עשר
מר פטריארך של מוסקבה וכל רוסיה, קיריל

אדוני העניק לכם יכולת שליטה ללא גבולות בכדור הארץ. עם יכולת הזו אתם חייבים להכין את האנושות לבואה של מלכות אדוני צבאות בכל כדור הארץ. זו דרישה של יהוה כלפיכם!!!

עוד לפני שמלכות יהוה צבאות תבוא, אנחנו חייבים לבנות משכן יהוה בהר הבית – הבית המקדש השלישי !! בזה תלוי שלום בעולם:

"גדול יהוה כבוד הבית הזה האחרון (בית המקדש השלישי) מן-הראשון אמר יהוה צבאות ובמקום הזה אתן שלום נאם יהוה צבאות:"

(חגי ב,ט)

זאת אומרת, ככל שמוקדם יותר נתחיל לבנות את הבית המקדש השלישי, כך מוקדם יותר יהוה יעשה שלום בעולם! אתם צריכים להשתמש במעמד שלכם על מנת להכין את האנושות לאירוע המפואר הזה. זו - חובה שלכם בפני יהוה! זו – הדרישה של יהוה כלפיכם!!! ככל שאדוני יהוה נותן יותר, הוא גם דורש יותר!!!

"והרעשתי את-כל-הגוים ובאו חמדת כל-הגוים ומלאתי את-הבית הזה כבוד אמר יהוה צבאות: לי הכסף ולי הזהב נאם יהוה צבאות:"

(חגי ב, ז-ט)

מלחמת אלוהים עם עמלק

"ויאמר יהוה אל-משה כתב זאת זכרון בספר ושים האזני יהושע כי-מחה אמחה את-זכר עמלק מתחת השמים: ויבן משה מזבח ויקרא שמו יהוה נסי: ויאמר כי-יד על-כס יה מלחמה ליהוה בעמלק מדר לדר:"

(שמות יז, יד)

עמלק (באותיות רוסיות) = 1 + 4 + 1 + 2 + 5 + 2 = 15 = 6
ערבי (באותיות רוסיות) = 6 = 2 + 1 + 2 +1
זאת אומרת, עמלק = ערבי.

חיזויו של חנוך ונביאי תנ"ך על בואו של המשיח הגדול מתגשמים!

בספרי חנוך ובמקרא (תנ"ך) ניבאו, כי יבוא בן אדם, כלומר המשיח. כאן כשמדובר ב"בן אדם" הכוונה היא לגורשומוב אברהם.

בן אדם (באותיות רוסיות)
בן = 9 = 5 + 1 + 3
אדם = 6 = 1 + 5 = 51 = 1 + 1 + 2 + 3 + 5 + 7 + 5 + 6 + 7 + 2 + 5 + 7
בן אדם = 6 + 9

גורשומוב אברהם (באותיות רוסיות)
גורשומוב = 9 = 36 = 6 + 7 + 4 + 6 + 2 + 2 + 6 + 3
אברהם = 6 = 15 = 4 + 1+ 1 + 2 + 6 + 1
גורשומוב אברהם = 6 + 9
מכאן נובע:
בן אדם = גורשומוב אברהם

חנוך היה השביעי בדורו של האדם. הוא היה הסבא רבא של נוח. חנוך ניבא כי סדר עולמי יתקיים רק עם בואו של המשיח – בן אדם (גורשומוב אברהם). אלוהים גילה לו את כל הסודות. לאחר מכך נכתב הספר אשר נקרא ספר חנוך.

1. "...זה בן אדם, למי שייך צדק; עם מי הצדק יש וישב, ומי יגלה את כל האוצרות של מה להסתיר: עבור ה 'רוחות בחרה בו: שלו חלק עלתה על כל לפני יהוה של רוחות יושר נצחית. זה בן אדם, מי אתה והנה, אגדל את המלכים האדירים ממקומות המגורים שלהם, עוצמה מן המלכות שלהם; יהיה לשחרר את רתמות של עוצמה, לשבור לרסיסים את השיניים של חוטאים. הוא יהיה להשליך המלכים מן המלכות שלהם..."

( חנוך, 46)

2. "... בשעה שהיה זה בן אדם להסתמך לפני לורד של רוחות, ושמו בנוכחות העתיק ימים. לפני השמש הסימנים נוצרו, לפני כוכבי השמים נוצרו, שמו היה להסתמך על נוכחותו של לורד של רוחות..."

(חנוך, 48)

"... החוכמה היא זרמה כמו מים, והדר לפניו לא נכשל לעולם ועד, כי חזק הוא כל הסודות של צדקנות. אבל עון לעולמו כמו צל, וכן ברשותה לא תחנת קבוע: עבור יבחר אחת עומדת לפני יהוה רוחות; והתהילה שלו הוא לעולם ועד, ועל כוחו מדור לדור. עם אותו שוכנת רוח חוכמה אינטלקטואלית, את רוח ההוראה של כוח, רוח של מי לישון בצדקת, הוא ישפוט את הדברים בסוד. לא תישא כל להיות מסוגל להוציא מילה אחת לפניו; עבור יבחר אחד מהם הוא בנוכחות לורד של רוחות, בהתאם להנאתו..."

(חנוך, 49)

ספר חנוך ומועד בניית בית המקדש השלישי

יהוה הורה דרך חנוך (סבא רבא של נוח) שהספרים האלה יוצגו לכל העולם.

"ומימם ההם – אמר יהוה – הם (הצדיקים) חייבים לקרוא לבני-אדם ולהביא עדות לגבי החוכמה שבהם (בספרים); תראו אותם להם – הרי אתם המנהיגים שלהם (שנת 2014) – ופרס לכל הארץ".

(חנוך 105)

".. ואחרי זה יהיו שבע שנים אחרות – שמיניות (ז"א, אחרי קום מדינת ישראל בשנת 1948, 1948 + (7X8) = 2004, כלומר מבואו של המשיח עד תחילת בניית בית המקדש השלישי).. ובסוף (שנת 2004) הם יקנו את בתיהם בצדק וייבנה בית (בית מקדש) למלך הגדול.."

(חנוך, 91)

כפי שרואים מספר חנוך (91), בניית בית המקדש השלישי מיועד לשנת 2004. כמו שלמדנו, השלום על כדור הארץ תלוי בתחילת בניית בית המקדש השלישי. בגלל הטעות של הישראלים ושל המנהיגים הפוליטיים והדתיים המובילים בעולם (על זה אמרתי לכם בפירוט),תחילת בניית בית המקדש השלישי נדחה, זאת אומרת השלום על כדור הארץ נדחה לשנת 2013. אם אנו אומרים שלום על כדור הארץ, אנו מתכוונים לבניית בית המקדש השלישי, ואם אנו אומרים בניית בית המקדש השלישי, אנו מתכוונים לשלום על כדור הארץ. אתם צריכים לקבל את זה כדבר מובן מאליו. אין בניית בית המקדש השלישי, זאת אומרת אין שלום על כדור הארץ.

נבואת נוסטרדמוס וואנגה על בואת המשיח מתגשמים

1. " בשנת 1998 ושבע חודשים (יולי) המלך הגדול של האימה יהיה בגן עדן"

(צינטוריה 10, קטרן 72)

כל אחד, שפעם ניסה איכשהו להסביר את הפרשנות של קטרן זה, בפה אחד טענו, שסוף העולם יקרה ביולי שנת 1999. למעשה ''המלך הגדול של האימה'' זהו – המשיח. הוא הגיע לישראל ביולי 1999. בקרוב כולם יהיו מזועזעים, כי אף אחד לא ציפה לבואו של המשיח.

2. " נוצר מעף של פרח אמיתי של אור"

(צנטוריה 5, קטרן 39)

מדור אברהם ושרה בשנת 1946 נולד המשיח! נוסטרדמוס מכנה את המשיח "פרח של אור" ו "ורד העולם". נוסטרדמוס הגדול רצה לחזות כי המשיח, בעזרת אלוהים, ישפיע על ההיסטוריה האנושית.

3. "הפיסיקאי יהיה המלך הגדול"

(צנטוריה 6, קטרן18)

כאן נוסטרדמוס הגדול קובע כי הגיבור שלו הוא המלך – המשיח. המלך יהיה פיזיקאי. המשיח גם הוא פיזיקאי. הוא פירסם שבעה ספרים, יותר מ- 250 מאמרים מדעיים ו11 המצאות בתחום של הפיסיקה של מוליכים למחצה.

." הגדול (המשיח) שנולד אחרי (1946) ישים קץ למלחמה"

(צנטוריה 7, קטרן 12)

5. "יבוא "השמיני" ויחתום על שלום סופי בעולם"

אני מציג לכם רשימה של ההמורים הגדולים של האנושות:
1. חנוך
2. נוח
3. סים
4. אברהם
5. יצחק
6. יעקב
7. משה

ולבסוף,

8. המשיח – בן אדם (אברהם גורשומוב).

האו"ם

מר המזכ"ל, באן קי מון.


הביאו לסדר את האירגון שלך. במהלך ההצבעותשל האו"ם, כמעט כל מדינות העולם מתבססות אך ורק על היתרונות הפוליטיים והכלכליים. מה שלא יקרה, במהלך הדיון הקשור לאירועים בישראל, כל העולם הערבי מצביע בברור: נגד ישראל. אין זה משנה אם ישראל צודקת או לא צודקת.

האו''ם לא מבצע את ייעודו. האו''ם צריך לפתור בעיות עולמיות. לגלות בזמן הדיון את הסיבה לבעיות העולמיות. לחפש את האמת. לא להוציא החלטות חד צדדיות, להפסיק את מדיניות של הסטנדרטים הכפולים.

האו"ם אינו ממלא את מטרתו. בארגון זה צריך להכניס שינויים יסודיים. מכיוון והאו"ם מתקרב לסופו.

הסיקו מסקנות בנתיים שלא מאוחר. תתקנו את הטעויות שנעשו במהלך השנים.

אקסיומת ישו

בתנ"ך כתוב בברור איך ניתן להבחין בין נביא אמיתי לבין נביא-שקר. אביא דוגמא אחת ("אקסיומת ישו"): "... לא יתכן שנביא ימות מחוץ לירושלים".

(לוקס יג, לג)

זאת אומרת, אם בן אדם קרא לעצמו נביא ואחר-כך מת מחוץ לירושלים – הוא נביא-שקר! על פי החלטתו של יהוה אני הודעתי לכם על דרישותיו של יהוה. אל תכריחו את ישראל להקים מדינה פלסטינית. חוץ מזעם אלוהים שום דבר לא יצא לכם מזה. אל תלכו נגד רצונו של אלוהים! זהו חטא גדול. אם אתם באמת רוצים שלום על פני כדור הארץ, אז תעזרו, כדי שישראל מהר תבנה את בית המקדש השלישי. זאת מכיוון שעולם על פני כדור הארץ, תלוי אך ורק ממועד תחילת בניית בית המקדש השלישי!

כמו שנאמר בנבואות, בתחילת המאה העשרים ואחת יהוה יטהר את כדור הארץ מרדונות ומכוחות טומא. החלטה זו של אלוהים היא בידכם. טיהור זה ימשך עד סוף שנת 2013. יהוה החליט לשלוט בכדור הארץ בעצמו – על מנת שלא יהיו יותר מלחמות, אלימות וכו'. הוא כבר החליט. אף אחד לא יכול לבטל את ההחלטה!!!

"כי-יהוה צבאות יעץ ומי יפר וידו הנטויה ומי ישיבנה"

(ישעיהו, יד, כז)

להתראות בהקדם – בעיר הקודש, העיר הבלתי מחולקת שנקראה בשמו של מלך העולם – להתראות בירושלים!

בכבוד רב,

המשיח התנכי – בן אדם
אברהם גורשומוב

יוני שנת 2011 
 

Copyright © 2002 - 2017 Borodin E.,Borodin T. All rights reserved.