Photo here

 

Photo here

 
The long awaited Great Biblical Messiah has come!  

English

Hebrew

Russian

 
 

 


סנסציה:
הקוד של התנ"ך פוענח!


כל השערה היא טובה
רק כאשר מתקבל אישור
באמצעות מתמטיקה

ליאונרדו דה וינצ'יהעובדה שהתנ"ך פוענח, חד משמעית טעו רבים. לאחר הצהרות רועשות ובדיקות גילו כי שום דבר חדש אף אחד לא הצליח לקרוא. אבל את התגלית האמיתית הצליח להביא חוקר ישראלי, יליד אזרביג'אן, יהודי איידין גורשומוב. הוא הראשון בעולם אשר פיענח מספרית את הקוד של התנ"ך ולא מילולית. מזכ"ל האו"ם ונשיאי המעצמות הגדולות השיבו על המסר שלו. במסר כתוב: "שלום על פני כדור הארץ תלוי בתחילת בניית בית המקדש השלישי בירושלים".

רקע:
איידין גורשומוב נולד בשנת 1946 בקראסנאיה סלובודה (אזרביג'אן). הוא סיים עם מדליית כסף את התיכון. בשנת 1968 הוא סיים את לימודיו במחלקה לפיסיקה של המכון הפדגוגי של אזרביג'אן. עבד במכון לכימיה אורגנית פיסיקלית, האקדמיה למדעים של אזרביג'אן. בשנת 1981 הוא קיבל תואר שלישי במדעי הטבע המתמטיים, פירסם שבעה ספרים ומעל 250 מאמרים מדעיים. עבודתו המדעית על תואר הדוקטורט פורסמה גם היא בצורת מונוגרפיה. יוצר של 11 המצאות מדעיות בתחום של פיסיקה של מוליכים למחצה.

הבדיקות הראו, כי לא רק התנ"ך פוענח אלא גם הנבואות של נוסטרדמוס, אדגר קייסי וואנגה!

ואנגה, הנביאה הבולגרית המפורסמת, היא זו שניבאה בשנת 1979 כי "...המדע החדש יבוא מרוסיה.. הדבר יקרה בעוד 20 שנה, לפני כן זה לא יקרה. בעוד 20 שנה יהיה היבול הגדול הראשון.." זה מתמטיקה 1979 + 20 = 1999: בשנה הזו עם דרכון רוסי גורשומוב הגיע לישראל. באותו זמן במוסקבה יצאו לאור שלושה ספריו הראשונים עם הקוד של התנ"ך, עם הסברים ותחזיות של ואנגה אשר אומרת: " "יבאו השמיני ויחתום על הסכם שלום הסופי על פני כדור הארץ". ההיסטוריה מכירה בשבעה מורים גדולים ( חנוך, נח, שם, אברהם, יצחק, יעקב, משה) השמיני – המשיח. מהנבואה של נוסטרדמוס: " בשנת 1999 ושבע חודשים המלך הגדול של האימה יהיה בגן עדן". הוא לא התכוון לסוף העולם, אלא לבואו של המשיח בישראל.

מתוך התנ"ך אנו יודעים כי המשיח יוולד בבית לחם. בית לחם זהו השם המקודד של אזרבייג'אן ואין כלל התייחסות לישראל.

Вифлеем = 4 = 31 = 4 + 5 + 5 + 2 + 8 + 1 + 6
(Вифлеем – בית לחם באותיות רוסיות)
Азербайджан = 4 = 31 = 5 + 1 + 2 + 4 + 1 + 1 + 2 + 2 + 5 + 7 + 1
(Азербайджан – אזרבייג'אן באותיות רוסיות)
Вифлеем = Азербайджан
(Вифлеем = Азербайджан - בית לחם = אזרבייג'אן באותיות רוסיות)

ה' צבאות הזהיר דרך הנביא מיכה, כי המשיח יבוא מאזרבייג'אן (מיכה ה, א) " וְאַתָּה בֵּית-לֶחֶם אֶפְרָתָה (אזרביג'אן), צָעִיר לִהְיוֹת בְּאַלְפֵי יְהוּדָה--מִמְּךָ לִי יֵצֵא, לִהְיוֹת מוֹשֵׁל בְּיִשְׂרָאֵל; וּמוֹצָאֹתָיו מִקֶּדֶם, מִימֵי עוֹלָם".


בית לחם אפרת
4 + 1 + 6 + 2 + 4 + 6 + 5 + 6 + 2 + 1 + 4 + 1 + 2 + 8 + 6 =
13 + 23 + 22 =
4 + 5 + 4 =
13 = 4

כלומר
בית לחם אפרת = 4
אזרבייג'אן = 4
בית לחם אפרת = אזרבייג'אן

נוסטרדמוס כתב ב"מכתבו להנרי" כי: ".. ואז, מהדור ההוא, שנחשב עקר, יבוא מכיוון חמישים מעלות, ההוא שיחדש את הכנסייה הנוצרית". על כך, כי המשיח יבוא מאזרביג'אן, נזכר גם בספרו של טרכטנברג "השטן והיהודים", אשר קובע כי : "המשיח יבוא מקרב "היהודים האדומים", אשר חיים איפשהו בהרים, לא רחוק מהים הכספי. היהודים האדומים הם הכינוי ליהודים הגרים בהרים, בעיר תחת השם קראסנאיה סלובודה. נוסטרדמוס הזהיר: "המיוחל לעולם לא יחזור. הוא (המשיח) יופיע בתפר שבין אסיה לאירופה. והעבודה כי אזרבייג'אן נמצאת בתפר שבין אסיה לאירופה, והעיר באקו נמצאת על קו האורך 50 מעלות מזרחה, קל לראות במפה.

אם לקרוא את התנ"ך ביתר דיוק, אז אפשר להבין כי המשיח נולד לפני הקמת מדינת ישראל. אלוהים הזהיר דרך הנביא מיכה (5: 1-4) כי מדינת ישראל תקום רק לאחר הולדת המשיח. מסקנה: אם מדינת ישראל כבר קיימת, המשיח כבר נולד.

לגורשומוב ידוע העיקר – החלום היקר של כל יהודי העולם – בניית בית המקדש השלישי – יתגשם עוד מעט. זה יהיה ההתחלת הפריחה של ישראל. עם השלמת בניית בית המקדש תחל תקופה של צמיחה כלכלית ברחבי העולם, סוג של תור הזהב. ממלכת אלוהים על כדור הארץ. מדינת פלסטינית לעולם לא תקום; לסוריה ואיראן בעתיד צפוי הגורל של עיראק. באמצעות הקוד, נודע המספר של מחזורי החיים ביקום וההיסטוריה של התרבות האנושית.

המספר 666 הידוע לכלום – הוא מספר השטן, והוא הקוד של שמו של לנין. עובדות רבות ניבאו על ידיו בתחנת רדיו "ערוץ 7", אשר נתנה את ההזדמנות לקהל לתקשר איתו. אותם האירועים אשר התרחשו ברחבי עיראק, ניבאו על ידי גורשומוב הרבה לפני התרחשותם, ואנשים הצליחו לזהות את הדיוק של התחזיות שלו.

על העובדה כי עד זמן מסוים אי אפשר היה לקרוא ולהבין את הכתוב בתנ"ך, כמו גם כראוי לפרש את חזיונות הנביאים, נאם ישעיה : "ותהי לכם חזות הכל כדברי הספר החתום אשר יתנו אתו אל יודע הספר לאמר קרא נא זה ואמר לא אוכל כי חתום הוא" (ישעיה 29:11). פירוש הדר כי אף אחד לא יכל לפרש את התנ"ך, עד שהתגלה הקוד בשנת 1998.

משמעות הדבר, כי רק אלוהים יכול לפענח את התנ"ך. מסקנה: הקוד קיים, אז, אלוהים קיים!

זהו האישור המדעי הראשון בעולם על קיומו של אלוהים!

 
 

Copyright © 2002 - 2017 Borodin E.,Borodin T. All rights reserved.